Zobrazuji 10 výsledků

Koupelny-návrhy

Při návrzích koupelen je velmi důležité vědět, kudy vedou instalace a jaké máme technické možnosti. Nejlépe udělat více variant a vše konzultovat s odborníkem. Sebehezčí vizualizace z koupelnového studia se může ukázat jako nerealizovatelná. Tam vám navíc nedokážou vymýšlet nábytek na míru, který je často potřeba. Ale samozřejmě s nimi spolupracuji na výběru zařizovacích předmětů a vše, co je třeba pořídit před rekonstrukcí. Seznam bývá překvapivě dlouhý…

Koupelna v chalupě (Jižní Čechy)

Taková místnost samozřejmě dříve v chalupách nebývala vůbec. V 80. letech, kdy se přivedla voda a odpad, to byl velký krok vpřed. Ale dnes už koupelna působila zastarale a nefunkčně. Po rekonstrukci se stala moderní a praktickou, aniž by ztratila nádech venkova.

Benešov-rekonstrukce 1.část

Zvětšená koupelna v panelovém bytě (Praha 11)

Zadání bylo jasné – z mini koupelny a WC v panelovém bytě vytvořit důstojné relaxační místo s veškerým komfortem v barevně minimalistickém pojetí. Přes nespočet návrhů možných dispozic se vybrala varianta, při které se koupelna spojila se záchodem a celé se ještě zvětšilo do předsíně i do kuchyně. Vešla se tak prostorná vana i sprchový kout.

Beroun – řadový domek

Rekonstrukce interiéru, nábytek na míru

Obklad cihlovým páskem (Praha, Jinonice)

Koupelna před rekonstrukcí potřebovala hlavně upravit dispozici, neboť uprostřed nevelké místnosti trčela pračka v setu se sušičkou. Oddělením WC zídkou se podařilo získat pěkné místo pro desku s umyvadlem i úložnými skříňkami a pračku se sušičkou umístit do rohu a opticky zakrýt žaluziemi. Prostorný sprchový kout v atypických rozměrech nabízí komfortní sprchování při zachování dostatečně velkého centrálního prostoru.

Pult s dvěma umyvadly (Praha Štěrboholy)

Řešení koupelny před stavbou domu. Umístění umyvadel zapuštěných do desky a sprchový kout typu walk-in.

Elegantní renovace (Újezd n/L)

V koupelně začaly postupně dosluhovat některé zařizovací předměty. Jejich nutná výměna si řekla o částečnou změnu rozvodů a tím pádem padlo rozhodnutí vyměnit obklad a dlažbu za modernější. Samozřejmostí je větší formát s minimální spárou, ovšem co už tak běžné nebývá, je absence obkladů na některých stěnách, kde je použita jen výmalba. Elegantní avšak barevně neutrální základ je doplněn bukovým nábytkem s drobným barevným akcentem ve formě zeleně lakovaného skla na polici u zrcadla a posuvných dvířkách nástěnné skříňky. Vše vyrobeno na míru truhlářem.

Koupelna v podkroví (Praha 5 Smíchov)

Kvůli této koupelně musela být dovedena do nevyužívané místnůstky voda i odpad. A také nově vsadit střešní okno. Sprchový kout je vyrobený na míru skoseným stěnám. Koupelnový nábytek v provedení antik je z Ikey.

Sprchový kout bez dveří (Praha 5)

Tato koupelna prošla náročnou rekonstrukcí. Spojila se se sousedním WC, předělalo topení, voda, elektřina a vyrobil sádrokartonový podhled s bodovým osvětlením. Originální v této koupelně je na zakázku vyrobený sprchový kout. Žádné dveře, žádné lišty kolem skel. Velmi pohodlné pro používání i pro úklid. Umyvadlo je zapuštěné do desky z akátového dřeva, velké zrcadlo nad ním prostor zvětšuje.