Zobrazuji 12 výsledků

Dětské pokoje-návrhy

Navržení dětského pokoje je nejčastějším požadavkem. Dítě je nejprve vysunuto do vlastního pokojíku, pak přibude sourozenec, pak je zase snaha o jejich rozdělení. Pokoj musí splňovat mnoho požadavků – hodně místa na hračky, knihy, oblečení…pracovní, hrací a spací část…a v případě sourozenců i trocha toho soukromí. To jde vyřešit jedině důmyslným návrhem s nábytkem na míru. Postupným nakupováním různých kousků skříněk, nikdy nedocílíte kýženého stavu.

Koupelny-návrhy

Při návrzích koupelen je velmi důležité vědět, kudy vedou instalace a jaké máme technické možnosti. Nejlépe udělat více variant a vše konzultovat s odborníkem. Sebehezčí vizualizace z koupelnového studia se může ukázat jako nerealizovatelná. Tam vám navíc nedokážou vymýšlet nábytek na míru, který je často potřeba. Ale samozřejmě s nimi spolupracuji na výběru zařizovacích předmětů a vše, co je třeba pořídit před rekonstrukcí. Seznam bývá překvapivě dlouhý…

Ložnice-návrhy

Stejně jako jiné pokoje i tyto ložnice prošly nejprve fází hledání optimální dispozice a řešení odpovídajících úložných prostor. Kromě šatních skříní někdo potřebuje umístit knihovnu, pracovní koutek, sportovní náčiní nebo třeba hudební nástroj. Veškerý nábytek na míru je zpracován do dokumentace pro truhláře, ovšem v těchto případech klienti využili vlastních zdrojů a s přeměnou postupovali vlastními silami.

Kuchyně-návrhy

Kuchyňská linka je technicky nejnáročnější část bytu. Zákazník vidí nejprve jaký chce styl a barvu. Mnohdy na začátku ani neodhadne, jak je důležité doladění materiálů a spotřebičů, správné naplánovaní instalací -voda, elektřina, plyn, vzduchotechnika. Také naplánování ostatních částí místnosti, pokud je linka součástí obývacího pokoje. Vizualizace nemám fotorealistické, což je jednak finanční úspora pro zákazníka, ale také to znamená rychlejší zanášení změn a úprav. Nakonec nebudete bydlet v obrázku, ale v realizaci, se kterou vám s mým šikovným truhlářem rádi pomůžeme.

[Fi

Prodejní studio – Průhonice

Návrh showroomu s recepcí a oddělením prodejních sekcí.

Obklad cihlovým páskem (Praha, Jinonice)

Koupelna před rekonstrukcí potřebovala hlavně upravit dispozici, neboť uprostřed nevelké místnosti trčela pračka v setu se sušičkou. Oddělením WC zídkou se podařilo získat pěkné místo pro desku s umyvadlem i úložnými skříňkami a pračku se sušičkou umístit do rohu a opticky zakrýt žaluziemi. Prostorný sprchový kout v atypických rozměrech nabízí komfortní sprchování při zachování dostatečně velkého centrálního prostoru.

Pult s dvěma umyvadly (Praha Štěrboholy)

Řešení koupelny před stavbou domu. Umístění umyvadel zapuštěných do desky a sprchový kout typu walk-in.

Dvě ložnice a obývák (Praha 6)

Návrh nábytku do tří místností panelového bytu. Na míru vyrobený nábytek poskytne o tolik víc úložného prostoru, navíc vše působí čistě a vzdušně. Zákazník se vždycky diví, ale já vím své. Už na samém začátku:-)

Obývací pokoje-návrhy

Obývací pokoj by měl být parádní částí bytu či domu. Místem relaxace i setkávání. Úložných skříněk tak akorát, aby se vše potřebné vešlo, ale prostor se příliš nezaplnil. V malých místnostech se snažím najít místo ve výšce i pod stropem, které se dá dobře využít a přitom je mimo zorný pohled, naopak místo na zemi odlehčit. Často je vidět, že to mají lidé právě obráceně. Tyto návrhy si zákazníci realizovali sami, proto nemám fotky. Nebo poslali, ale není to úplně na prezentaci:-)

Linka bez kompromisů (Praha – Klánovice)

Ačkoli dům oplývá osobitým kouzlem, prostor na vaření a stolování se zasekl v 70. letech – viz foto „před“. Při rekonstrukci se nejdřív řešilo vybourání dvou zbytečných příček, rozvody apod. Nová kuchyňská linka vychází z tradiční Anglie, ale bez zbytečných příkras. Nadto kvalita provedení a výběr spotřebičů je na špičkové úrovni.