Zobrazuji 9 výsledků

Prodejní studio – Průhonice

Návrh showroomu s recepcí a oddělením prodejních sekcí.

Stání pro kontejnery (Babice)

Nevzhledný dvůr u jinak pěkného obecního úřadu potřeboval radikální zásah. Nové oplocení s pojezdovými vraty, lepší rozmístění kontejnerů a technických skladů i částečné zastřešení. Vzniklo několik studií za použití různých materiálových kombinací.

Obklad cihlovým páskem (Praha, Jinonice)

Koupelna před rekonstrukcí potřebovala hlavně upravit dispozici, neboť uprostřed nevelké místnosti trčela pračka v setu se sušičkou. Oddělením WC zídkou se podařilo získat pěkné místo pro desku s umyvadlem i úložnými skříňkami a pračku se sušičkou umístit do rohu a opticky zakrýt žaluziemi. Prostorný sprchový kout v atypických rozměrech nabízí komfortní sprchování při zachování dostatečně velkého centrálního prostoru.

Pult s dvěma umyvadly (Praha Štěrboholy)

Řešení koupelny před stavbou domu. Umístění umyvadel zapuštěných do desky a sprchový kout typu walk-in.

Dvě ložnice a obývák (Praha 6)

Návrh nábytku do tří místností panelového bytu. Na míru vyrobený nábytek poskytne o tolik víc úložného prostoru, navíc vše působí čistě a vzdušně. Zákazník se vždycky diví, ale já vím své. Už na samém začátku:-)

Návrh kuchyně a obývacího prostoru (Nymburk)

Tento prostor byl na první pohled nadstandardní. Návrh se snažil vyzdvihnout všechny přednosti prostoru. Vím, že to vždy nejde, ale je to úleva, když nemusí být sedačka nalepená na kuchyňské lince…

Linka bez kompromisů (Praha – Klánovice)

Ačkoli dům oplývá osobitým kouzlem, prostor na vaření a stolování se zasekl v 70. letech – viz foto „před“. Při rekonstrukci se nejdřív řešilo vybourání dvou zbytečných příček, rozvody apod. Nová kuchyňská linka vychází z tradiční Anglie, ale bez zbytečných příkras. Nadto kvalita provedení a výběr spotřebičů je na špičkové úrovni.

Kuchyňská linka s vitrínou (Osenice)

Když je kuchyňská linka nekvalitní – s levným kováním a obyčejnou fólií na dvířkách – doslouží velmi rychle. To postihlo i majitele domku v Osenici. Po posouzení několika variant bylo rozhodnuto, že nová linka bude mít proto kvalitní kování, výsuvné šuplíky pro pohodlnější přístup k nádobí a nadčasovou kombinaci barev, kterou zajistí lamina v dekoru dub rustical a světlý alabaster.

Návrh kuchyně v domě Art deco (Praha 7)

Původní kuchyň nevyhovovala ani svým prapodivným uspořádáním, ani svým rádoby moderním stylem. Navržená linka zohledňuje jak touhu majitelů po moderní kuchyni, tak i to, že se jedná o starý bytový dům. Masivní dřevo bude drásané a domořené do odstínu šedo-modré a šedo-bílé. Samostatná digestoř je značky Falmec.